Zadzwoń!
Napisz!
second

O NAS

Jak już pewnie przeczytałeś na stronie głównej - działamy w branży reklamowej. Ważne, abyś wiedział, że wyznajemy zasadę: REKLAMA MA SIĘ ZWRACAĆ. Nie owijamy w bawełnę - liczą się konkrety i osiągnięcie zamierzonego celu.

Przede wszystkim lubimy to, co robimy. Dzięki temu robimy to z przyjemnością. A robimy naprawdę dużo. Począwszy od projektowania graficznego, przez druki, fotografię, aż po strony internetowe, hosting, aplikacje webowe czy doradztwo biznesowe.

Poniżej w formie obrazkowej możesz zobaczyć, jak wygląda współpraca z nami. Jeżeli masz czas i ochotę - zachęcamy do przeczytania nieco rozbudowanej wersji opisującej naszą współpracę, znaduje się ona poniżej.

second

ROZMOWA Z TOBĄ, POZNANIE TWOJEJ FIRMY I TWYCH OCZEKIWAŃ
second

POZNANIE TWOJEJ BRANŻY I OBOWIĄZUJĄCYH W NIEJ TRENDÓW
second

KONCEPCJA I PROJEKT
second

POPRAWKI, TAK ABYŚ BYŁ ZADOWOLONY
second

TWOJA AKCEPTACJA TO DLA NAS ZIELONE ŚWIATŁO
second

WDRAŻAMY REKLAMĘ, DRUKUJEMY LUB PROGRAMUJEMY
second

WOJA OPINIE I REZULTATY PRZEPROWADZONYCH DZIAŁAŃ
second
Za cel stawiamy sobie sukces, sukces Twojej reklamy. Współpracę z nami rozpoczynasz od rozmowy. Ten etap jest niezwykle istotny, ponieważ musimy pozać Twoje wymagania i potrzeby. Pyszna kawa z pewnością pomoże rozluźnić atmosferę! Następnie staramy się dokładnie poznać Twoją branżę i obowiązujące w niej trendy, aby w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami wykonać odpowiedni projekt, z którego będziesz zadowolony. Później przychodzi czas na koncepcję i przygotowanie projektu. Projekt oczywiście wysyłamy Tobie, by go z Tobą skonsultować. Twoje zadowolenie to priorytet, więc żadne poprawki nie są nam straszne
Razem znajdziemy drogę do reazliacji wspólnych, kreatywnych, a czasem i szalonych pomysłów. Często stosujemy tutaj metodę burzy mózgów, aby żadna godna uwagi koncepcja nie została pominięta. Po dopracowaniu wszystkich szczegółów, czekamy na ostateczną akceptację i zielone swiatło do działania. Ostatni etap to wdrożenie projektu w życie, więc albo drukujemy, albo programujemy. Następnie oczekujemy na Twoją opinię o wykonanej przez nas pracy. Ten etap to często początek długiej, wieloletniej współpracy, ponieważ jako nasz stały Klient możesz zawsze liczyć na nasze doradztwo czy wsparcie.
second
second
Pamiętaj:

Jesteśmy zdeterminowani do tego, by Twoja inwestycja w reklamę przyniosła sukces!